Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Created
et: Loodud

en: Done
et: Valmis

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Missing
et: Puudub

en: Changed
et: Muudetud

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
