Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Unknown
is: Ókent

en: Created
is: Stovnað

en: Done
is: Liðugt

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð

en: Filter
is: Filtur

en: Location
is: Pláss

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um
