Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
