Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು

en: Recurrence
kn: ಪುನರಾವೃತ್ತಿ
