Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Created
lt: Sukurta

en: Done
lt: Atlikta

en: Page
lt: Puslapis

en: Never
lt: Niekada

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Introduction
lt: Įžanga

en: State
lt: Etapas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
