Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: - All -
mk: - Сите -
