Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Created
pl: Utworzono

en: Done
pl: Gotowe

en: Page
pl: Strona

en: Never
pl: Nigdy

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Authored by
pl: Autor

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Missing
pl: Brakujące

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Synchronize
pl: Synchronizuj

en: Calendar settings
pl: Ustawienia kalendarza

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Last Checked
pl: Ostatnio sprawdzane

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
