Google Calendar Import (8.x-2.2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
