Google Calendar Import (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
