Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Created
fi: Luotu

en: Done
fi: Tehty

en: Page
fi: Sivu

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: State
fi: Tila

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Event Name
fi: Tapahtuman nimi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: About
fi: Tietoja

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
