Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Updated
is: Uppfært

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Filter
is: Sía

en: Location
is: Staðsetning

en: Authored by
is: Höfundur

en: State
is: Fylki

en: Events
is: Viðburðir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
