Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Tag
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: Done
jv: Rampung

en: Page
jv: Kācā

en: Never
jv: Ora tahu

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
