Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Done
ne: भयो

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
