Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: - Any -
sr: - Сваки -
