Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (33 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Tag
ta: ஒட்டு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Done
ta: முடிந்தது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Location
ta: இடம்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
