Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Authored by
af: Geskep deur

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
