Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Done
bg: Готово

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Authored by
bg: Написано от

en: State
bg: Статус
