Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Authored by
bs: Napisao

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
