Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Updated
da: Opdateret

en: Unknown
da: Ukendt

en: Created
da: Oprettet

en: Done
da: Færdig

en: Page
da: Side

en: Never
da: Aldrig

en: Location
da: Lokation

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Introduction
da: Introduktion

en: State
da: Status

en: Desc
da: Faldende

en: Events
da: Begivenheder

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Missing
da: Mangler

en: Changed
da: Ændret

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Calendar settings
da: Kalenderindstillinger

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: events
da: begivenheder
