Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: - Any -
ga: - Iad uile -
