Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Authored by
kk: Автор
