Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana
