Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон
