Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
