Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Created
ast: Fechu

en: Done
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Never
ast: Nunca

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por
