Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to az translation catalogue (35 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
