Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Done
el: Έγινε

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
