Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
