Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to te translation catalogue (29 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Created
te: సృష్టితం

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Introduction
te: పరిచయం

en: State
te: రాష్ట్రం

en: About
te: గురించి

en: Calendar settings
te: క్యాలెండరు అమరికలు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
