Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Created
eu: Sortua

en: Done
eu: Eginda

en: Page
eu: Orria

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: End Date
eu: Bukaera data

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Calendar settings
eu: Egutegi ezarpenak

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
