Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે

en: Synchronize
gu: સમન્વય

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
