Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to nl translation catalogue (51 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Done
nl: Gereed

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Location
nl: Locatie

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Introduction
nl: Inleiding

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: About
nl: Over

en: Synchronize
nl: Synchroniseren

en: Calendar settings
nl: Agenda-instellingen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: - Any -
nl: - Elk -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Google Calendar
nl: Google Agenda

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: events
nl: evenementen

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
