Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Status
ro: Stare

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Updated
ro: Actualizat

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Created
ro: Creat

en: Done
ro: Gata

en: Page
ro: Pagina

en: Never
ro: Niciodată

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: Authored by
ro: Autor

en: State
ro: Status

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Missing
ro: Lipsește

en: Changed
ro: Schimbat

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Synchronize
ro: Sincronizează

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
