Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Unknown
sv: Okänd

en: Created
sv: Skapad

en: Done
sv: Färdig

en: Page
sv: Sida

en: Never
sv: Aldrig

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Authored by
sv: Författad av

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Missing
sv: Saknas

en: Changed
sv: Ändrad

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Synchronize
sv: Synkronisera

en: Calendar settings
sv: Inställningar för kalender

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
