Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Created
lv: Izveidots

en: Done
lv: Pabeigts

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Calendar settings
lv: Kalendāra iestatījumi

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
