Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: - All -
nn: - Alle -
