Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to ru translation catalogue (52 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Tag
ru: Тег

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Updated
ru: Обновлено

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Created
ru: Создано

en: Done
ru: Готово

en: Page
ru: Страница

en: Never
ru: Никогда

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: Authored by
ru: Автор

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Introduction
ru: Введение

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Events
ru: Мероприятия

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Changed
ru: Изменение

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Calendar settings
ru: Настройки Calendar

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Event settings
ru: Настройки события

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
