Google Calendar Import (8.x-2.6) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
