Google Calendar Service (3.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: Authored by
bg: Написано от

en: Calendar
bg: Календар

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Delete contact
bg: Изтрива контакт

en: The post could not be saved.
bg: Публикацията не може да бъде записана.
