Google Calendar Service (3.0.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
