Google Calendar Service (3.0.4) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Location
eu: Kokalekua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: The post could not be saved.
eu: Sarrera ezin izan da gorde.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Asc
eu: Goraka

en: Calendar Event
eu: Egutegi gertaera
