Google Calendar Service (3.0.4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
