Google Calendar Service (3.0.4) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Location
da: Lokation

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Desc
da: Faldende

en: Calendar
da: Kalender

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Delete contact
da: Slet kontakt

en: The post could not be saved.
da: Indlægget kunne ikke gemmes.

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende
