Google Calendar Service (3.0.4) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Authored by
pl: Autor

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Desc
pl: Malejąco

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Changed
pl: Zmieniono

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Delete contact
pl: Usuń kategorię

en: The post could not be saved.
pl: Zachowanie wpisu było niemożliwe.

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
