Google Calendar Service (3.0.4) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Location
sv: Plats

en: Authored by
sv: Författad av

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Desc
sv: Fallande

en: Calendar
sv: Kalender

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Changed
sv: Ändrad

en: User Email
sv: Användarens e-post

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Delete contact
sv: Radera kontakt

en: The post could not be saved.
sv: Inlägget kunde inte sparas.

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
