Google Calendar Service (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Created
hr: Stvoreno

en: Location
hr: Lokacija

en: Authored by
hr: Autor

en: Start Date
hr: Od datuma

en: End Date
hr: Do datuma

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: About
hr: Opis

en: Delete contact
hr: Ukloni kontakt

en: The post could not be saved.
hr: Unos ne može biti spremljen.
