Google Calendar Service (8.x-1.01) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Location
fi: Sijainti

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Calendar
fi: Kalenteri

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Delete contact
fi: Poista yhteystieto

en: The post could not be saved.
fi: Kirjoitusta ei voitu tallentaa.

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
