Google Calendar Service (8.x-1.01) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Name
fr: Nom

en: Created
fr: Créé

en: Location
fr: Emplacement

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Start Date
fr: Date de début

en: End Date
fr: Date de fin

en: Calendar
fr: Calendrier

en: Not installed
fr: Non installé

en: Changed
fr: Modifié

en: About
fr: À propos

en: Delete contact
fr: Supprimer le contact

en: The post could not be saved.
fr: Le contenu n'a pu être enregistré.

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
