Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Calendar
th: ปฏิทิน

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Delete contact
th: ลบข้อมูลการติดต่อ

en: The post could not be saved.
th: ไม่สามารถบันทึกเนื้อหานี้ได้

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
