Google Calendar Service (8.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Apply
af: Pas toe

en: Delete contact
af: Skrap kontak

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
